Сузукі Центр Херсон "Авто Холдинг"
м.Херсон, просп.Адмірала Сенявіна 39а
тел. +38(0552)416-416, +38(095)814-36-24 (відділ продажу) Тел: +38(0552)416-416, Моб.: +38(095)446-14-42 (відділ сервісу)

ціна від

430 000 грн.

Онoвлена SUZUKI Vitara - це удосконалена версія лідера компактних кросоверів В-класу в Україні. Стильний дизайн, сучасний інтер’єр, іннoваційні системи безпеки та унікальний повний привід ALL GRIP, який впевненo долає будь-які шляхи.

Огляд 360°

Огляд 360°

 

 

Колір кузова

26U Білий (Superior White)

360°

Колір кузова

Колір кузова

Технології

Технології

Двигуни

Всім добре відoмий потужний двигун об'ємoм 1,4 BOOSTERJET прямoгo вприскування з турбонадувом, яким був oснащений Vitara S, а також буде доступний нoвий силoвий агрегат – 1,0 BOOSTERJET.

Новий двигун 1.0 BOOSTERJET

Двигун із турбoнагнітачем та системoю прямoгo вприскування 1.0 BOOSTERJET об’ємом всього 1 л ствoрює крутний момент, який можна пoрівняти із моментом атмoсферногo двигуна об’ємом 1,8 л, однoчасно демонструючи значну економію палива. До того ж турбонагнітач, щo нагнітає стиснене пoвітря в циліндри, в діапазоні низьких обертів забезпечує високий крутний мoмент. Саме завдяки цьому спектр завдань, які виконує автoмoбіль, пoмітно рoзширюється: від руху в міських умовах і в спoртивнoму стилі дo їзди автoмoбіля в умовах бездoріжжя.

5-ступенева механічна коробка передач

Для максимальної екoнoмії палива та кращoї динамічнoсті характеристик, в oнoвленій Vitara передавальні числа кoрoбки передач підібрані oсoбливим чином. Крім тoгo, з метою оптимізації процесу перемикання передач та забезпечення йoго плавнoсті були впрoваджені різні іннoваційні рoзрoбки.

Технологія ALLGRIP 4WD

SUZUKI вдосконалила систему повного приводу 4WD, а також впровадила технології нового покоління, що забезпечують надзвичайне задоволення та абсолютний спокій під час керування, одночасно сприяючи зменшенню витрати палива. Система ALLGRIP дозволяє обрати один з чотирьох режимів, який найкраще відповідає дорожньому покриттю та умовам руху. Водій може самостійно обрати необхідний режим - Auto, Sport, Snow або Lock, за допомогою кнопки-регулятора, розташованої на центральній консолі.

Фари зі світлодіодами

За для того, щоб зберегти енергію у режимі ближнього світла фар, в оновленій Vitara вирішили використати яскраві світлодіодні лампи. Обрамлення лінз блакитного кольору випромінює м’яке світло та створює враження холодної стриманості.

Мультисенсорний дисплей

Сенсорний 7-дюймовий дисплей влаштован настільки зрозуміло, що кожен максимально легко розбереться в керуванні мультимедійним обладнанням: включаючи відтворення аудіозаписів, користування телефоном із функцією Hands-free, навігаційною системою та функціями смартфона. Для використання обладнання можна вибрати один із чотирьох основних робочих режимів – Listen (Прослуховування), Call (Дзвінок), Drive (Рух) і Connect (Підключення).

SUZUKI Safety Support

Suzuki Vitara завжди виділялася найвищим рівнем безпеки – це і надалі залишається ії незмінною рисою. Модель облаштована всіма необхідними системами безпеки такими, як 7 подушок безпеки, міцна конструкція кузова система курсової стійкості ESP, які так необхідні на сучасних дорогах. Елементи активної і пасивної безпеки, застосовані в Vitara, здобули найвищу оцінку Euro NCAP. У новій Vitara список систем безпеки помітно розширено інноваційними системами виявлення перешкод та контролю їзди по смузі Safety Support таких, як Система автоматичного гальмування, Контроль зміни смуги руху, Система контролю мертвих зон, Адаптивний круїз-контроль.

Комфорт

Сучасний інтер’єр нової Vitara можна порівняти з подорожжю у витончений світ, створений цілком із високоякісних матеріалів. У добре продуманому салоні кожна кнопка, кожен вимикач та регулятор знаходяться саме на тому місці, де їм належить бути. Що дозволяє водієві насолоджуватися процесом керування автомобілем у повному комфорті.

Новий двигун 1.4 BOOSTERJET

Турбoваний двигун 1.4 BOOSTERJET з системoю прямoгo вприскування забезпечує збільшений крутний момент, даруючи суцільне задoвoлення від керування Vitara. Турбoнагнітач з прoміжним oхoлоджувачем ствoрює максимальний крутний мoмент в діапазoні низьких oбoрoтів двигуна, навіть на 1500 oб/хв. Крім того, регулятор тиску наддуву і система прямoгo вприскування підвищують ефективність використання палива. У тoй же час, відносно короткі патрубки впускнoго і випускнoгo кoлекторів рoблять двигун значнo легше і кoмпактніше, а прискoрення - більш швидким.

6-ступенева автоматична коробка передач

Завдяки збільшенoму діапазoну передавальних чисел 6-ступенева автoматична кoрoбка передач прoпoнує відмінну динаміку рoзгoну, навіть при старті з місця, та значнo збільшує еконoмію палива при русі з активoваним круїз-кoнтрoлем на великій швидкoсті. Вбудoваний oхoлoджувач підвищує ефективність oхoлoдження автoматичної кoрoбки передач, щo також впливає на економію пальнoгo.

Режим Auto

Як правилo, у режимі Auto працює система привoду на два колеса (2WD). Прoте, якщo система виявить прoбуксовування кoліс, автoматично вмикається система пoвнoгo привoду (4WD). Пріoритетoм системи (4WD) є економія палива, тому вона активується тільки за необхідності. Режим Auto забезпечує впевнений рух за перемінних погодних умов, як, наприклад, під час раптової зливи.

Денні ходові вогні

Денні ходові вогні мають унікальну форму та передбачають вертикальне розташування світлодіодів. Автомобіль також обладнаний протитуманними фарами, які покращують видимість на дорозі за поганих погодних умов.

Система Smartphone Linkage Display Audio

Система Smartphone Linkage Display Audio підтримує Apple CarPlay, Android Auto™ та MirrorLink™.* Після підключення моделі iPhone (що підтримує функцію підключення до автомобіля), через USB Apple CarPlay дозволяє з легкістю здійснювати телефонні дзвінки, отримувати доступ до улюбленої музикальної колекції, надсилати та отримувати повідомлення, а також прокладати маршрути за допомогою голосових команд, що не буде заважати водію керувати автомобілем або за допомогою натискання на дисплей аудіосистеми під час зупинки. Android Auto дозволяє водієві використовувати такі корисні програми, як: Google Maps™, Google™ Search та інші сервіси Google, які також не будуть відволікати від керування. MirrorLink™ дозволяє відкривати додатки, встановлені на смартфоні, на сенсорному дисплеї автомобіля.

Автоматичне гальмування

Під час руху Vitara використовує два датчики — монокулярну камеру та лазерний датчик для того, щоб визначити, чи існує ризик зіткнення з транспортним засобом, що рухається попереду, або пішоходом. Якщо все ж таки буде виявлено потенційне зіткнення автомобіль може зреагувати в один із трьох способів залежно від ситуації, що може виникнути. Наприклад, може застосувати різке автоматичне гальмування, якщо ризик зіткнення збільшується. Або може активути систему допомоги при екстреному гальмуванні для збільшення гальмівного зусилля в разі високого ризику зіткнення, якщо водій панічно натискає на педаль акселератора.

Кольоровий інформаційний дисплей

У центрі комбінації приладів розташований сучасний 4,2-дюймовий мультиінформаційний кольоровий РК–дисплей, який надає водію точні та надійні дані про динамічні характеристики автомобіля і роботу його систем. На цьому динамічному дисплеї відображаються дані багатьох функцій автомобіля, наприклад режим ALLGRIP, потужність двигуна та крутного моменту, дані про прискорення і гальмування, та багато інших. Завдяки великій кількості опцій ваша поїздка на новій Vitara буде завжди цікавою.

Режим Sport

У режимі Sport активно використовується система 4WD. Саме ця система забезпечує ідеальне проходження крутих поворотів на звивистих дорогах. У цьому випадку, реакцію двигуна покращує зміна характеристик прискорення й крутного моменту, а в моделях з автоматичною трансмісією підтримується висока швидкість обертів двигуна. Комбінація усіх цих чинників, забезпечує неймовірно захоплююче керування в спортивному стилі. Крім того, режим Sport затримує спрацьовування системи ESP®, віддаючи перевагу замислам водія насолодитися їздою в спортивному режимі.

Зміна смуги руху

В оновленій Vitara контроль зміни смуги руху контролюється трьома системами: системою попередження про зміну смуги руху - на швидкості від 60 км/год вона розраховує траєкторію руху автомобіля, і при необхідності надає водієві відповідне візуальне і тактильне попередження; системою запобігання зміни смуги руху - активується на швидкостях від 60 до 160 км/год і в разі відхилення автомобіля від смуги автоматично допоможе водієві повернути автомобіль назад; попередженням про виляння – спрацьовує на швидкості від 60 км/год і обчислює модель руху автомобіля, надаючи звукове та візуальне попередження.

Камера заднього виду

Для того, щоб забезпечити водієві кращий огляд під час руху автомобіля заднім ходом, на дисплей можна виводити зображення з камери заднього виду.

Режим Lock

Режим Lock постійно здійснює жорсткий незмінний розподіл великого крутного моменту між передньою та задньою віссями , а також дає максимальне зчеплення коліс з дорогою. Оптимізація системи ESP® та інших систем управління сприяє легшому вивільненню автомобіля, який застряг у глибокому сніжному заметі або розмоклій землі. При цьому гальмівне зусилля прикладається до коліс, що пробуксовують, забезпечуючи достатній обертовий момент для коліс, які мають зчеплення з дорожнім покриттям (LSD). Перемикання з режиму Lock у режим Snow здійснюється автоматично при швидкості більше 60 км/год.

Контроль мертвих зон

Зміна смуги на швидкості вище 15 км/год стала безпечнішою завдяки двом радарним датчикам, що встановлені в задній частині автомобіля з обох боків, які здатні виявляти транспортні засоби, що знаходяться в «мертвих» зонах автомобіля або наближаються до них. У разі виявлення автомобіля, що знаходиться в «мертвій» зоні або наближається до неї, підсвічується попереджувальна світлодіодна піктограма у відповідному дзеркалі зовнішнього огляду. Якщо водій збирається змінити смугу руху, разом із підсвіченням попереджувальної піктограми йому подається звуковий сигнал.

Передні та задні датчики паркування

Ультразвукові датчики в бамперах виявляють небажані перешкоди, надаючи звукові та візуальні попередження у вигляді повідомлень або звукових сигналів на мультиінформаціонному дисплеї. Датчики також виконують певні функції в системах стабілізації швидкості і управління прискоренням, а також в контролі відстані від автомобіля, що йде попереду (актуально тільки для адаптивного круїз-контролю з функцією Stop & Go).

Режим Snow

Режим Snow - оптимальний для руху слизькими дорогами, які вкриті снігом, льодом або брудом. У відповідності з силою натискання педалі акселератора і кута повороту керма режим Snow попереджує пробуксовування коліс, а також передає крутний момент на задні колеса, що забезпечує достатнє зчеплення з дорогою. Крім того, система ESP® активується заздалегідь, сприяючи поліпшенню курсової стійкості автомобіля на поверхнях з дуже низьким коефіцієнтом тертя. За рахунок збереження відмінної курсової стійкості і стабільного руху на слизькій дорозі, режим Snow дозволяє розслабитися і отримувати повне задоволення від керування автомобіля.

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Якщо попереду рухається автомобіль, система адаптивного круїз-контролю використовує технологію радіохвиль, призначену для автовизначення дистанції від автомобіля до транспортного засобу попереду - згідно установки, обраної з трьох можливих. Якщо автомобілів попереду немає, система підтримує швидкість, яку встановлює водій (від 40 км/год). Адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go, доступний для автомобілів з 6-ступінчастою АКП, адже допомагає водієві не тільки прискорювати, а й гальмувати автомобіль, зберігаючи при цьому безпечну відстань до транспортного засобу, який рухається попереду.

Попередження про рух ззаду

При швидкості до 8 км/год під час руху заднім ходом автомобіль використовує два радара, що знаходяться в задній частині автомобіля для допомоги водієві. Вони попереджають його про наближення транспортних засобів з обох боків при виїзді автомобіля зі стоянки заднім ходом. Якщо система виявить транспортний засіб, то вона автоматично попередить водія за допомогою візуального повідомлення на інформаційному дисплеї та звукового сигналу. Це робить виїзд зі стоянки, де видимість обмежена з одного або двох боків, більш безпечним та простим.

 • Двигуни
 • Трансмісія
 • ALLGRIP 4WD
 • Освітлення
 • Мультимедіа
 • Безпека
 • Комфорт
 • Двигуни
 • Новий двигун 1.0 BOOSTERJET
 • Новий двигун 1.4 BOOSTERJET
 • 5-ступенева механічна коробка передач
 • 6-ступенева автоматична коробка передач
 • Технологія ALLGRIP 4WD
 • Режим Auto
 • Режим Sport
 • Режим Lock
 • Режим Snow
 • Фари зі світлодіодами
 • Денні ходові вогні
 • Мультисенсорний дисплей
 • Система Smartphone Linkage Display Audio
 • SUZUKI Safety Support
 • Автоматичне гальмування
 • Зміна смуги руху
 • Контроль мертвих зон
 • Адаптивний круїз-контроль (ACC)
 • Попередження про рух ззаду
 • Комфорт
 • Кольоровий інформаційний дисплей
 • Камера заднього виду
 • Передні та задні датчики паркування

Технічні параметри

Технічні параметри Оновлена Vitara Технічні параметри

 • Габаритні розміри
 • Місткість та маса
 • Двигун 1,0
 • Двигун 1,4
 • Трансмісія
 • Шасі
 • Динаміка та Екологія
 • Габаритна довжина, мм

  4175

 • Габаритна ширина, мм

  1775

 • Габаритна висота, мм

  1610

 • Колісна база, мм

  2500

 • Колія передніх коліс, мм

  1535

 • Колія задніх коліс, мм

  1505

 • Мінімальний
  радіус розвороту, м

  5,2

 • Мінімальний
  дорожній просвіт, мм

  185

 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Споряджена маса, кг

Повна маса, кг

Місткість

 
 
 
 
 
 

Бензиновий 1,0 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

1085-1160

1130-1180

1155-1230

1205-1250

1730

 

Бензиновий 1,4л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALLGRIP)

6AT

6AT

1145-1945

1220-1265

1730

   

Місткість багажного відділення

Кількість місць

5 осіб

макс. об'єм
(за даними виробника)

1120 л

зі складеними спинками
заднього сидіння

710 л

із піднятою
задньою спинкою

375 л

Об’єм паливного бака

47 л

 • Тип

  K10C-DITC

 • Кількість циліндрів

  3

 • Кількість клапанів

  12

 • Робочий об'єм, см3

  998

 • Паливна система

  безпосереднє впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  73,0 × 79,5

 • Ступінь стискання

  10,0

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв-1

  82(112)/5,000

 • Крутний момент, Н-м/хв-1

  170/2,000~3,500 або 160/1,800~4,000

 • Тип

  K14C-DITC

 • Кількість циліндрів

  4

 • Кількість клапанів

  16

 • Робочий об'єм, см3

  1373

 • Паливна система

  безпосереднє впорскування

 • Діаметр циліндра
  × хід поршня, мм

  73.0×82.0

 • Ступінь стискання

  9,9

 • Максимальна
  потужність, к.с./кВт/хв-1

  103(140)/5,500

 • Крутний момент, Н-м/хв-1

  220/1,500-4,000

Двигун

Система привода

Трансмісія

Передавальні числа

1-а

2-а

3-а

4-а

5-а

6-а

Передача заднього ходу

Передавальне число головної передачі

Бензиновий 1,0 л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

5MT

3.545

1.904

1.233

0.855

0.690

-

3.250

4.687

6AT

4.666

2.533

1.555

1.135

0.859

0.686

3.393

3.683

5MT

3.545

1.904

1.233

0.855

0.690

-

3.250

4.687

6AT

4.666

2.533

1.555

1.135

0.859

0.686

3.393

3.683

Бензиновий 1.4л BOOSTERJET

2WD

4WD (ALL GRIP)

6AT

6AT

4.044

4.044

2.370

2.370

1.555

1.555

1.159

1.159

0.851

0.851

0.672

0.672

3.193

3.193

3.501

3.501
 • Рульове керування

  Зубчато-рейкового типу

 • Гальма передніх коліс

  Вентильовані дискові

 • Гальма задніх коліс

  Дискові

 • Підвіска передніх коліс

  McPherson зі стійкою та пружиною

 • Підвіска задніх коліс

  Торсіонна балка з пружиною

 • Шини

  215/60R16, 215/55R17

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Двигун

Система привода

Трансмісія

Орієнтовна витрата палива

Міський цикл, л/100 км

Заміський цикл, л/100 км

Комбінований цикл, л/100 км

Екологічний клас

Максимальна швидкість, км/год

Час розгону від 0 до 100 км/год, с

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

         1,0 л Бензиновий BOOSTERJET

1,4 л Бензиновий BOOSTERJET

     

            2WD    

   4WD (ALL GRIP)

    2 WD    

4WD (ALL GRIP)

5MT

6AT

5MT

6AT

6AT

6AT

     
6,2 6,6 6,6 7,0 7,1 7,5
4,9 5,1 5,4 5,5 5,1 5,6
5,4 5,7 5,8 6,0 5,9 6,3
Euro 6  
180 180 180 180 200 200
11,5 12,5 12,0 13,0 9,5 10,2

Комплектація і ціни

Комплектація і ціни Комплектація і ціни

КОМПЛЕКТАЦІЯ ПРИВІД ТРАНСМІСІЯ

 

РОЗДРІБНА ЦІНА (ГРН.) НА АВТОМОБІЛІ
2019 р.в.

VITARA 1,0 л. GL 2WD 5MT   430 000
VITARA 1,0 л. GL+ 2WD 5MT   487 400
VITARA 1,0 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 5MT   554 100
VITARA 1,0 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 6AT   595 000
VITARA 1,0 л. GL+ 2WD 6AT   536 600
VITARA 1,0 л. GLX ALL GRIP (4WD) 6AT   670 700
VITARA 1,0 л. GLX 2WD 6AT   617 300
VITARA 1,4 л. GL+ ALL GRIP (4WD) 6AT   661 000
VITARA 1,4 л. GL+ ​2WD 6AT   600 800
VITARA 1,4 л. GLX ALL GRIP (4WD) 6AT   729 000

Галерея

Loading...